Biuletyn Informacji Publicznej
Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Wyszkowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: pwikwyszkow.pl

Treść strony

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie

ul. Komunalna 1
07-200 Wyszków

+48 29 74 238 27 od godz. 7.00 do godz. 15.00
+48 29 74 238 28 od godz. 7.00 do godz. 15.00
tel. fax. +48 29 74 252 17 od godz. 7.00 do godz. 15.00
e-mail: bip@bip.pwikwyszkow.pl

Stacja Uzdatniania Wody
ul. Komunalna 12
07-200 Wyszków
Kierownik - Grzegorz Racki
tel. 501 948 826
e-mail: g.racki@pwikwyszkow.pl

994 - tel. alarmowy
+48 29 74 242 31 - tel alarmowy
502 240 713 - tel alarmowy

Oczyszczalnia Ścieków
Rybienko Stare 56
07-200 Wyszków
Kierownik - Tomasz Powierza
519 180 490
e.mail: t.powierza@pwikwyszkow.pl
+48 29 74 252 14 od godz. 7.00 do godz. 15.00

Laboratorium badania wody
ul. Komunalna 12
07-200 Wyszków
Kierownik - Magdalena Jasik
508 988 061
e-mail: m.jasik@pwikwyszkow.pl
+48 29 74 238 27 wew. 25 od godz. 7.00 do godz. 15.00

Laboratorium badania ścieków
Rybienko Stare 56B
07-200 Wyszków
Kierownik - Magdalena Jasik
508 988 061
e-mail: m.jasik@pwikwyszkow.pl
Technolog - Bogusław Twardo
504 015 549
e-mail: b.twardo@pwikwyszkow.pl
+48 29 74 252 14 wew. 25 od godz. 7.00 do godz. 15.00

Dział sieci wodociagowo-kanalizacyjny
ul. Komunalna 1
07-200 Wyszków
Główny specjalista ds. inwestycji i ekspoatacji- Zbigniew Wiśniewski
509 151 015
e-mail: z.wisniewski@pwikwyszkow.pl
Kierownik - Piotr Mościcki
508 098 402
e-mail: p.moscicki@pwikwyszkow.pl
+48 29 74 238 27 wew. 26 od godz. 7.00 do godz. 15.00

Dział księgowości
ul. Komunalna 1
07-200 Wyszków
Główny Księgowy, Prokurent- Wiesława Oleksiak
513 160 468
e-mail: w.oleksiak@pwikwyszkow.pl
+48 29 74 238 27 wew. 21 od godz. 7.00 do godz. 15.00

Dział sprzedaży
ul. Komunalna 1
07-200 Wyszków
Kierownik - Jadwiga Groszyk
515 042 324
e-mail: j.groszyk@pwikwyszkow.pl
+48 29 74 238 27 wew. 19 od godz. 7.00 do godz. 15.00

Dział planowania i rozwoju
ul. Komunalna 1
07-200 Wyszków
Kierownik -  Marta Tolak
501 948 808
e-mail: m.tolak@pwikwyszkow.pl
+48 29 74 238 27 wew. 22 od godz. 7.00 do godz. 15.00

Dział projektowania
ul. Komunalna 1
07-200 Wyszków
Kierownik, Główny Projektant- Emilia Gurgól
508 988 045
e-mail: e.gurgol@pwikwyszkow.pl
+48 29 74 238 27 wew. 11 od godz. 7.00 do godz. 15.00

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Marta Tolak
    data wytworzenia: 2009-03-24
  • opublikował: Marta Tolak
    data publikacji: 2009-03-25 13:12
  • zmodyfikował: Marta Tolak
    ostatnia modyfikacja: 2020-05-18 08:27

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 21095
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-05-18 08:27